Logi sisse
Raamatu Otsing - Leida raamatuid lihtsalt - EestiRaamatu Otsing - Postikulud-: Eesti
Aadressiraamatust otsimine - EestiKõik saadaval haruldased ja uued raamatud.

Oleme tuvastanud $ s ja raamatu $ s identsed või sarnased edustused!

Kui olete huvitatud ainult ühest konkreetsest versioonile valige see, millest olete huvitatud:

Näitame teile kõiki pakkumisi ainult 10 kõige sarnatuma raamatuga:

Kõik saadaolevad raamatud – Võrdle kõiki pakkumisi
ISBN: 9789949622665

Parim hind: 15,79 (alates 08.10.2018)
9781509892181 - H?kan Nesser: Intrigo
1
H?kan Nesser (?):

Intrigo (?)

ISBN: 9781509892181 (?) või 1509892184, inglise keeles, Pan Macmillan, Paperback, Uus.

8,54 + Laevandus: 23,00 = 31,54(ilma kohustuseta)
Free shipping.
Müüja/antikvaarile:
Intrigo: For fans of Scandi Noir, Intrigo is the gripping collection of Hakan Nesser`s best novellas and short stories, soon to be made into three major motion pictures.Set in the fictional city of Maardam, each story is linked by themes of secrets coming to light, lies being exposed, and pasts coming back to haunt the people who thought they had fled them - all told in Hakan Nesser`s signature style of dark, cutting prose and a true understanding of human nature.The collection will be the basis for the Intrigo trilogy - three major international films directed by Daniel Alfredson and starring Ben Kingsley and Gemma Chan. Englisch, Taschenbuch.
9781509892181 - Hakan Nesser: Intrigo
2
Hakan Nesser (?):

Intrigo (2018) (?)

ISBN: 9781509892181 (?) või 1509892184, inglise keeles, 448 lehed, Mantle, Paperback, Uus.

8,69 (US$ 10,20)¹(Tasuta saatmine, ilma kohustuseta)
Not yet published, free shipping for AmazonPrime only. Regular USD 4.98.
Müüja/antikvaarile: Amazon.com.
For fans of Scandinavian crime, Intrigo is the gripping collection of Hakan Nesser's best novellas and short stories, three of which have been adapted into major motion pictures. Set in the fictional city of Maardam, each story is linked by themes of secrets coming to light, lies being exposed, and pasts coming back to haunt the people who thought they had fled them - all told in Hakan Nesser's signature style of dark, cutting prose that displays a true understanding of human nature. The collection is the basis for a trilogy of international films - Dear Agnes, Death of an Author and Samaria -directed by Daniel Alfredson and starring Ben Kingsley and Gemma Chan. Paperback, Label: Mantle, Mantle, Product group: Book, Published: 2018-09-06, Release date: 2018-09-06, Studio: Mantle.
9781509892198 - Håkan Nesser: Intrigo
3
Håkan Nesser (?):

Intrigo (2018) (?)

ISBN: 9781509892198 (?) või 1509892192, inglise keeles, Mantle, Mantle, Mantle, Uus, e-raamat, digitaalne allalaadimine.

8,07 (£ 7,19)¹(Tasuta saatmine, ilma kohustuseta)
in-stock.
Müüja/antikvaarile:
For fans of Scandinavian crime, Intrigo is the gripping collection of Håkan Nesser's best novellas and short stories, three of which have been adapted into major motion pictures. Set in the fictional city of Maardam, each story is.
4
Hakan Nesser (?):

Intrigo (2019) (?)

ISBN: 9781509892174 (?) või 1509892176, ilmselt inglise keeles, Pan Macmillan, Uus.

11,45 (US$ 12,90)¹ + Laevandus: 10,47 (US$ 11,79)¹ = 21,92 (US$ 24,69)¹(ilma kohustuseta)
Müüja/antikvaarile: Books2Anywhere [190245], Fairford, GLOS, United Kingdom.
New Book. Shipped from UK in 4 to 14 days. Established seller since 2000.
9781509892167 - H?kan Nesser: Intrigo
5
H?kan Nesser (?):

Intrigo (?)

ISBN: 9781509892167 (?) või 1509892168, inglise keeles, Mantle, kõvad kaaned, Uus.

18,45 + Laevandus: 23,00 = 41,45(ilma kohustuseta)
Free shipping.
Müüja/antikvaarile:
Intrigo: `H?kan Nesser is in the front rank of Swedish crime writers` The Times, Englisch, Buch.
6
Hakan Nesser (?):

Intrigo (?)

ISBN: 9781509892174 (?) või 1509892176, ilmselt inglise keeles, Pan Macmillan, Paperback, Uus.

10,11 (US$ 11,39)¹ + Laevandus: 8,07 (US$ 9,09)¹ = 18,18 (US$ 20,48)¹(ilma kohustuseta)
Müüja/antikvaarile: THE SAINT BOOKSTORE [51194787], Southport, United Kingdom.
Madal kvaliteet või võõrkeele kirjeldus. [Näita seda]
9789949622665 - Håkan Nesser: Intrigo
7
Håkan Nesser (?):

Intrigo (2017) (?)

Tarne: Venemaa

ISBN: 9789949622665 (?) või 9949622662, tundmatu keel, Eesti digiraamatute keskus OU, Uus, e-raamat, digitaalne allalaadimine.

15,79 ( 1.210)¹(Tasuta saatmine, ilma kohustuseta)
pluss saatmiskulud.
Müüja/antikvaarile:
Madal kvaliteet või võõrkeele kirjeldus. [Näita seda]
9781509892198 - Intrigo
8

Intrigo (?)

ISBN: 9781509892198 (?) või 1509892192, inglise keeles, Uus, e-raamat, digitaalne allalaadimine.

Müüja/antikvaarile:
Madal kvaliteet või võõrkeele kirjeldus. [Näita seda]
1509892168 - Intrigo
9

Intrigo (?)

ISBN: 1509892168 (?) või 9781509892167, inglise keeles, Uus.

20,49 + Laevandus: 25,00 = 45,49(ilma kohustuseta)
Müüja/antikvaarile:
Madal kvaliteet või võõrkeele kirjeldus. [Näita seda]
9781509892181 - Nesser, Hakan: Intrigo
10
Nesser, Hakan (?):

Intrigo (2019) (?)

Tarne: Hispaania

ISBN: 9781509892181 (?) või 1509892184, ilmselt inglise keeles, 1 lehed, Pan MacMillan UK, Kasutada.

100,00(ilma kohustuseta)

Neu ab: 9,14 € (14 Angebote)
Gebraucht ab: 100,00 € (1 Angebote)
Zu den weiteren 15 Angeboten bei Amazon.es »

pluss saatmine (wenn der Anbieter in Ihr Land liefert).
Müüja/antikvaarile:
Madal kvaliteet või võõrkeele kirjeldus. [Näita seda]